2018-01-10

Budynki Urzędu Miejskiego, Biblioteki, Miejski Ośrodek Kultury, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej a także placówki oświatowe od 1 stycznia 2018 r. korzystają z gazu dostarczanego przez Hermes Energy Group S.A.

– Wygrana w przetargu organizowanym przez Gminę Miejską Nowa Ruda potwierdza, że nasza Spółka oferuje dostosowane do potrzeb usługi, w bardzo konkurencyjnych cenach - mówi Piotr Kasprzak, Członek Zarządu ds. Operacyjnych HEG. 

- W postępowaniu o zamówienie publiczne, którego przedmiotem jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego dla Gminy Miejskiej w Nowej Rudzie i dla jednostek organizacyjnych, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Hermes Energy Group S.A. – wyjaśnia Tomasz Kiliński, Burmistrz Nowej Rudy. - Podpisana umowa na dostawę wysokometanowego gazu ziemnego do instalacji znajdujących się w obiektach Gminy Miejskiej Nowa Ruda obowiązuje do 31 grudnia 2019 r.

Jednostki samorządu terytorialnego coraz częściej poszukują najlepszego dostawcy gazu na wolnym rynku. Od początku roku spółka HEG będzie zapewniać błękitne paliwo również w wybranych podmiotach gminnych w Wiśle, Szczyrku, Pszczynie i Krynicy Zdrój.
 

Porozmawiajmy
o ofercie dla ciebie